Menu
   
      PROCES REKRUTACJI W CORMAY
 
  Relacje inwestorskie
 


 

1. DAJ SIĘ POZNAĆ

Prześlij do nas swoje CV na adres rekrutacja@cormay.pl. Pamiętaj aby dołączyć do CV odpowiednią klauzulę ze zgodą na udział w aktualnym lub/i przyszłych procesach rekrutacji w firmie oraz na przetwarzanie przez nas danych osobowych w celu możliwości nawiązania z Tobą kontaktu w ramach procesu rekrutacji. Obowiązujące zgody odnajdziesz na naszej stronie w zakładce Kariera – KLAUZULE INFORMACYJNE DO CV.

2. ZAPRASZAMY NA ROZMOWĘ

Po dokonaniu selekcji aplikacji, możemy zaprosić Cię telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie szczegóły spotkania tj. data, adres, osoby uczestniczące prześlemy elektronicznie na adres mailowy podany w CV.

3. POZNAJMY SIĘ

Prowadzimy spotkania rekrutacyjne i wybieramy kandydata. Rozmowy odbywają się z Kierownikiem Działu i osobą z HR.

4. WITAMY NA POKŁADZIE

Jeżeli wynik rozmowy będzie pozytywny, telefonicznie oraz poprzez list intencyjny przedstawimy Ci ofertę pracy.

5. INFORMACJA ZWROTNA

Do wszystkich kandydatów, z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać, przekazujemy informację zwrotną drogą elektroniczną na adres mailowy.


 PZ Cormay S.A. z siedzibš w Łomiankach, 05-092 Łomianki, ul. Wiosenna 22; NIP: 1181872269, Sšd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sšdowego numer KRS: 0000270105, Kapitał zakładowy 84 205 008,00 zł w całoœci wpłacony.