Cormay Diagnostic - The lifeline to better health

Od ponad 35 lat jesteśmy największym polskim producentem i eksporterem wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutorem światowej klasy aparatury medycznej eksportowanych do ponad 150 krajów z całego świata.

Na przełomie lat dostarczaliśmy odczynniki do największych firm diagnostycznych takich jak Roche Diagnostic czy Abbott. W 2005 roku po połączeniu ze szwajcarską firmą Orphee, poszerzyliśmy swoją wiedzę i technologię w zakresie hematologii i stworzyliśmy unikalne w pełni opatentowane analizatory Mythic. W kolejnych latach do naszej rodziny dołączyły analizatory Chorus, włoskiej marki Diese i tym samym rozszerzyliśmy swoją ofertę z dziedziny immunochemii.

Pomagamy i słuchamy tych, którzy pomagają innym: lekarzom, klinicystom i diagnostom dostarczając sprawdzone i efektywne rozwiązania IVD. Dlatego wdrażamy nowe technologie, które pozwalają ulepszyć oferowane produkty oraz usługi.

Dbamy by nasze kompleksowe portfolio produktowe i wsparcie posprzedażowe zapewniły najwyższą wydajność analityczną laboratorium.

Nieustannie rozwijamy nasze własne silne marki IVD Cormay & Orphee,, które są rdzeniem Cormay Diagnostics. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę i dostosowujemy ją do bieżących potrzeb rynku diagnostyki laboratoryjnej, dlatego starannie dobieramy produkty od sprawdzonych wysokiej klasy dostawców, aby niezmiennie świadczyć wysoki poziom oferowanych usług.

The lifeline to better health

– tak brzmi hasło Cormay Diagnostics. Jesteśmy odpowiedzialni. Wiemy jak ważne są precyzyjne wyniki badań, dlatego stoimy na straży zdrowia. Robimy to wszystko, ponieważ zależy nam: na naszych klientach, specjalistach diagnostycznych, lekarzach a przede wszystkim pacjentach.

Cormay Diagnostic, to marka matka, reprezentująca wspólne wartości, która wnosi każda z naszych marek Cormay i Orphee. A są to:

  • NIEZAWODNA JAKOŚĆ

  • NIEPRZERWANY ROZWÓJ

  • TROSKA O KLIENTA I PACJENTA

  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ

 

Dzięki połączeniu marek osiągniemy spójność komunikacyjną, a przede wszystkim zapewnimy naszym partnerom jeszcze lepszą i skuteczną współpracę, gwarantując poczucie bezpieczeństwa i komfortu w ich codziennej pracy na rzecz pacjentów.

Kontakt

PZ Cormay S.A.

Ursynów Business Park
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa, Polska