Cormay Diagnostics

The lifeline to better health

DROGA DO ZDROWIA

DROGA DO ZDROWIA

Widzimy siebie jako swego rodzaju drogę. Droga łączy ludzi i miejsca, może być ratunkiem i wyjściem z trudnej sytuacji, daje nam nadzieję na coś nowego. To właśnie robimy w Cormay Diagnostics: łączymy, ratujemy i dajemy nadzieję.

Łączymy specjalistów laboratoryjnych ze światowej klasy sprzętem diagnostycznym. Łączymy lekarzy z rzetelnymi wynikami badań, które pozwolą im postawić właściwą diagnozę. Łączymy ludzi w potrzebie z testami, które potrafią im pomóc w ich walce o zdrowie. Mówiąc krótko, łączymy potrzeby z rozwiązaniami.

Jesteśmy zawsze blisko i gotowi do pełnego zaangażowania w dobrym celu.
Rzeczywistość jest pełna wyzwań, ale jesteśmy w niej razem. Tak więc, gdy widzimy kogoś w potrzebie, wskazujemy mu drogę — będąc nią.
Będąc firmą, która łączy, ratuje i daje nadzieję.

Kompleksowe rozwiązania IVD

Nasza kompleksowa oferta rozwiązań IVD łączy wysoką jakość naszych produktów i sprawdzoną technologię dystrybuowanych marek.

Światowy zasięg

Światowy zasięg

Od wielu lat z sukcesem działamy na rynkach międzynarodowych, dostarczając światowej klasy technologię IVD i odczynniki najwyższej jakości do małych, średnich i dużych laboratoriów.
Na całym świecie pracuje już ponad 20 tysięcy naszych analizatorów. Śmiało możemy stwierdzić, że konsekwentnie budujemy przewagę konkurencyjną na globalnym rynku IVD.

Career in Cormay Diagnostics

Nasza wizja

Odkrywając prawdę ukrytą w kropli, ratujemy zdrowie i podnosimy jakość życia milionów ludzi na świecie. Odsłaniamy przeszłość i przyszłość. Pomagamy zrozumieć to, co znane i poznać to, co pozostaje tajemnicą. Widzimy siebie jako swego rodzaju drogę. Droga łączy ludzi i miejsca, może być ratunkiem i wyjściem z trudnej sytuacji, daje nam nadzieję na coś nowego. To właśnie robimy w Cormay Diagnostics: łączymy, ratujemy i dajemy nadzieję.

Jako polski lider branży diagnostycznej, pomagamy tym, którzy pomagają innym: lekarzom, klinicystom i diagnostom, dostarczając sprawdzone i efektywne rozwiązania IVD.

Nasz Pion Operacyjny

PRODUKCJA

Celem działu produkcji jest zaspokajanie potrzeb zarówno klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Fundamentami na których bazujemy oraz staramy się ciągle rozwijać są: jakość, terminowość, bezpieczeństwo. Głęboko wierzymy, że doskonalenie tych trzech filarów, jest dokładnie tym czego oczekują nasi klienci. W naszej pracy kierujemy się holistycznym podejściem. Nie koncentrujemy się tylko na obszarze produkcji, ale patrzymy zawsze przede wszystkim na dobro klienta i organizacji.

Production

LOGISTYKA

Dbamy o to, aby cały proces logistyczny był utrzymywany i rozwijany zgodnie z celami biznesowymi firmy i satysfakcją klienta. Nasz proces obejmuje magazynowanie, dystrybucję, zarządzanie transportem, śledzenie dostaw towarów. Wszystko po to, aby nasi klienci otrzymywali zamówienia we właściwym czasie i w bezpiecznym stanie. Naszym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi klienta podczas dostawy zamówienia.

Quality assurance

DZIAŁ BADAŃ I ROZWOJU

Nasze Centrum Badawcze mieści się w Lublinie. Zespół R&D łączy ponad 50 naukowców i specjalistów z różnych dziedzin – biotechnologii, biologii, chemii, immunochemii, hematologii, analityki. Naszą rolą jest stały rozwój oferty i utrzymanie konkurencyjności naszej firmy. Koncentrujemy się głównie na opracowywaniu nowych diagnostycznych testów oraz wdrożeniu analizatorów do chemii klinicznej i hematologii. Wszystkie projekty realizowane są w ścisłej współpracy z Działem Zarządzania Produktem oraz Zespołem Projektów Strategicznych.

Logistics

ZAPEWNIENIE JAKOŚCI

Dział Zapewnienia Jakości w naszej firmie to zespół kompetentnych ludzi, którzy stoją na straży jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych przez nas produktów. Głównym zadaniem Działu jest zapewnienie spełnienia wymagań naszych klientów oraz spełnienie wymagań prawnych, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. 

Kierujemy się jakością

Historia

Kontakt

PZ Cormay S.A.

Ursynów Business Park
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa, Polska