Nowości w ofercie produktowej Cormay Diagnostics

W Cormay Diagnostics systematycznie poszerzamy nasze portfolio produktowe. Stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych rozwiązań, by dostarczać profesjonalny sprzęt medyczny wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba.

W ostatnim czasie w naszej ofercie pojawiły się produkty z czterech nowych kategorii, tj.:

Ponadto w ofercie hematologicznej dostępne są dwa nowe analizatory – Mythic 70 i Mythic 3CRP.

Rozszerzanie oferty pozwala nam lepiej sprostać oczekiwaniom naszych obecnych, jak i przyszłych klientów. Jesteśmy dumni, że możemy w realny sposób przyczyniać się do poprawy jakości opieki zdrowotnej, zarówno w Polsce, jak i na świecie, poprzez wsparcie pracy diagnostów, lekarzy i personelu medycznego.

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży

Biologia molekularna

Badania laboratoryjne z wykorzystaniem technik biologii molekularnej to dynamicznie rozwijająca się dziedzina diagnostyki laboratoryjnej. Ich zaletą jest przede wszystkim możliwość najwcześniejszego wykrycia czynników chorobotwórczych w organizmie. Pozwala to na szybkie postawienie diagnozy i podjęcie odpowiednich działań, nim choroba zdąży się w pełni rozwinąć.

Diagnostyka metodami biologii molekularnej pozwala także precyzyjne określenie typu wirusa, zmniejszenie ryzyka fałszywie negatywnych lub fałszywie pozytywnych wyników, a także określenie liczby kopii patogenu, by monitorować postępy leczenia.


Sprawdź ofertę: Biologia molekularna

Chirurgia onkologiczna

W ofercie Cormay Diagnostics posiadamy produkty firmy Endomagnetics (system Sentimag, znacznik Magseed, znacznik Magtrace), które eliminują konieczność pracy z izotopem promieniotwórczym. System Sentimag został dokładniej przebadany oraz wykorzystany w większej liczbie placówek opieki zdrowotnej, niż jakikolwiek inny nieradioaktywny system lokalizacji, ustanawiając tym samym nowy standard w chirurgii piersi.

Sentimag to system zaprojektowany dla lekarzy, a przeznaczony dla pacjentów, by bezpieczne i skuteczne zabiegi onkologiczne były dla wszystkich dostępne.


Sprawdź ofertę: Chirurgia onkologiczna

HPLC

W pełni automatyczne analizatory do pomiaru hemoglobiny glikowanej z wykorzystaniem metody wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC) to kolejna nowość w naszej ofercie.
Aparaty te pozwalają uzyskać szybkie i wiarygodne wyniki, które mogą zostać wykorzystane do zdiagnozowania cukrzycy oraz monitorowania wyrównania glikemii u pacjentów zmagających się z cukrzycą.

Metoda HPLC umożliwia wyodrębnienie poszczególnych frakcji hemoglobiny na podstawie różnic w ładunku ich cząstek. Uzyskany rozdział jest przedstawiony na chromatogramie, a wyniki są prezentowane w jednostkach rekomendowanych przez NGSP – [%] oraz IFCC – [mmol/mol].

Oferowane przez nas analizatory są dedykowane dla małych, średnich i dużych laboratoriów.


Sprawdź ofertę: HPLC

Diagnostyka Point of Care

Diagnostyka Point of Care, zwana także jako badania w miejscu opieki nad pacjentem, zyskała na popularności w okresie pandemii. Określenie to odnosi się do testów diagnostycznych wykonywanych bezpośrednio np. w gabinecie lekarskim lub przy łóżku pacjenta. 

Badania Point of Care pozwalają skrócić czas oczekiwania na wynik. Jest to szczególnie ważne, kiedy kluczowe znaczenie ma szybkość podjęcia odpowiedniej decyzji, m.in. w karetkach pogotowia, na oddziałach ratunkowych czy oddziałach intensywnej terapii.

W naszej ofercie znajdują się rozwiązania do diagnostyki parametrów krytycznych oraz do monitorowania glikemii szpitalnej.


Sprawdź ofertę: Diagnostyka PoC

Opatentowana technologia pomiaru pojedynczej komórki krwi

W ofercie Cormay Diagnostics pojawiły się także dwa nowe analizatory hematologiczne:

  • Mythic 70, do morfologii krwi z różnicowaniem leukocytów na pięć subpopulacji w stanie natywnym,

  • Mythic 3CRP, do morfologii 3 DIFF wraz z pomiarem stężenia CRP.

Analizatory Mythic należą do flagowych produktów naszej firmy. Ich kompaktowość w połączeniu z opatentowaną technologią, przekłada się na wysoką jakość wyników oraz poprawę wydajności laboratorium.


Sprawdź ofertę: Hematologia

Kontakt

PZ Cormay S.A.

Ursynów Business Park
ul. Puławska 303
02-785 Warszawa, Polska